spacer.png, 0 kB
Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas).
Pirmadienis, lapkričio 12 d.

 Žmogus turi teisę iš aukšto žvelgti į kitą žmogų tik tol, kol padeda jam atsikelti. G.G. Markesas.

 Žmonės turi įvairiausių savybių. Gerų ir blogų. Visi žmonės klysta, klumpa. Suklupę žmonės vėl keliasi ir eina. Eina  įvairiais keliais  - tiesiais, vingiuotais, plačiais, siaurais. Vieni kliūtis apeina, kiti perlipa, kito kelyje gal kliūčių ir nėra arba jis jų nepastebi. Dažniausiai tai priklauso nuo svorio kategorijos ir užimamos padėties visuomenėje. Kiekvienas žmogus turi savo troškimų ir siekių. Natūralu, kad jų siekia. Tik kokiais būdais?

 Paseksiu pasaką.
 Kai Dievas sukūrė žmogų, atsinešė penkis indus. Ant pirmojo indo buvo užrašyta „Darbštumas“, ant antrojo - „Išmintis“,  trečiajame inde puikavosi „Ištvermė“, ketvirtasis slėpė „Gudrumą, o penktojo indo antraštė skelbė jame esant Padorumą ir Veidmainystę. Tuomet Dievas tarė žmogui: „Dovanoju tau Darbštumą, Išmintį, Ištvermę ir Gudrumą. Naudojant šias savybes, tau turėtų būti lengviau gyventi ir realizuoti save. Tačiau kad būtum iki galo tobulas,  tau dar trūksta Padorumo. Bėda ta, kad mano apaštalai sudaužė indus, kuriuose buvo Padorumas ir Veidmainystė bei sumaišė jų turinį. Todėl aš tau galiu padovanoti tik vieną indą, kuriame yra ir Padorumas, ir Veidmainystė. Jeigu tu būsi pakankamai Darbštus, Išmintingas ir Ištvermingas, tu lengvai sugebėsi atskirti penktajame inde esantį Padorumą nuo Veidmainystės, taip pat lengvai galėsi perpilti šio indo turinį į du skirtingus indus, galų gale indą, kuriame būsi supylęs Veidmainystę, tu galėsi paprasčiausiai išmesti. Tačiau, jei dirbdamas šį daug darbštumo, išminties ir ištvermės reikalaujantį  darbą, tu sumanysi pasitelkti  Gudrumą, Padorumui nebeliks vietos ir jį pakeis Veidmainystė. Jei vis dėlto tu nepaklausysi mano patarimo, negalėčiau pasakyti, kad tai labai pakeis tavo gyvenimo kokybę, tačiau tu nebebūsi tobulas Dievo rankų kūrinys...“  Kaip pasielgė žmogus? Manau, kiekvienas, uždavęs sau šį klausimą, gali  į jį ir atsakyti. 
 Linkiu  visose gyvenimo situacijose stengtis išsaugoti savyje Padorumą.

Gerų artėjančių švenčių.

 

Angelė,

2008-12-18

 
spacer.png, 0 kB
Ar Lietuvoje didelė mokestinė našta?
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
  spacer.png, 0 kB