spacer.png, 0 kB
Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas).
Šeštadienis, spalio 20 d.

 

„Virto ąžuolai“ (filmas toks)


Dalis Prisikėlėlių virto Ąžuolais. Bet ir tai matyt neišgelbės Pagrindinio prisikėlusio Ąžuolo. Visi požymiai rodo, kad greitu laiku galėsime stebėti politinę dramą „Virto Ąžuolai“.

 Taigi, niekas nesikeičia – naujųjų politinių jėgų (kaip, beje, ir senųjų) tikslai anaiptol nėra tautos gerovė, taip įtikinamai deklaruota prieš rinkimus. Jėgos, atvedusios  į politiką irgi prieštaringos. Rinkėjai pasiekė savo – jie įrodė, kad ir ką jie berinktų – patyrusį politiką ar nieko bendra su politika neturėjusį artistą - rezultatas bus tas pats. Tautos gerovė niekam nerūpi. Tautos išrinktiesiems rūpi tik šiandiena, tai yra tas laikas, kada jie yra valdžioje, nes jie puikiai žino, kad rytojaus dienos gali ir nebūti. 

  Lietuvėlė, besiverždama diržus, sulaukė rudens. Ruduo turėtų būti nelengvas. Valdžia nebežino ką gi su mumis, nenaudėliais, daryti. Kad ir kaip kelia mokestukus, laukto rezultato, kaip nėr, taip nėr- nors tu sprok iš pykčio. Bet pykti turėtume mes, mokesčių mokėtojai, nes mūsų valdžia pasirodo, nežino, nemoka ar tiesiog nenori administruoti pačios paskubomis sukurptų mokesčių, todėl kreipsis į tarptautinį valiutos fondą, kad šis padėtų jiems tą darbą atlikti. Tai kokio galo mums reikia tokios valdžios (beje, brangiai išlaikomos valdžios), kuri nemoka susidoroti su savo darbu? Normalioje įmonėje, darbuotojas, kuris neatlieka arba netinkamai atlieka jam pavestas pareigas, paprasčiausiai lėktų iš darbo. O mūsų samdomų valdžios tarnautojų, kurie pasirodo nemoka atlikti jiems pavestų funkcijų, taip paprastai iš darbo neatleisi, net nubausti jų už  išlaidavimą, netinkamų sprendimų priėmimą  negalima. Mažas pavyzdėlis. Tie sprendimai, kurie nulėmė dabartinę SODROS situaciją,  buvo priimti ne kokio Amerikos banko ar iš Briuselio atvykusio biurokrato. Šiuos sprendimus priėmė mūsų išrinktieji, puikiai žinodami ar bent jau numanydami, kokias pasekmes turės šie sprendimai. Ar nors vienas jų yra nubaustas? Ne!


 Vėl prabilta apie visuotinį pajamų deklaravimą. Vėl bus išmetami milijonai, kad sukurti mechanizmą, kaip tą padaryti, paskui bus metami milijonai, kad išlaikytume tokio darbo administravimą. Rezultatas jau beveik aiškus – nepasikeis nieko. O ir kaip gali valstybė susidoroti su tokiu darbu, kai valdžios klerkai nesugeba susidoroti su paprastu uždavinuku - suskaičiuoti valdininkų armijos. Pasirodo jų tiek priviso ir jie taip solidariai slepiasi po pernykščiais lapais, kad,  tam, kad juos suskaičiuotų kuriama darbo grupė,  kuri pateiktų sprendimus dėl privalomo duomenų pateikimo ir atsakomybės dėl šių duomenų teisingumo. Kliedesys kažkoks.  Primena animacinį filmuką apie ožiuką, kuris visus suskaičiavo. Skirtumas tik tas, kad animacinio filmuko herojai gerokai protingesni už mūsų valdininkų armiją. Skęstant laivui, jie vis dėlto leidosi suskaičiuojami. O ar leisis suskaičiuojami valstybės žmonių išlaikytiniai, bent jau vardan to skęstančio tautos laivo?..


Linkiu išgyventi šioje valstybėje.

Angelė,

2009-09-04

 
spacer.png, 0 kB
Ar Lietuvoje didelė mokestinė našta?
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
  spacer.png, 0 kB