spacer.png, 0 kB
Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas).
Šeštadienis, spalio 20 d.

 

parkeris.jpgŠis laikas, kaip ir visas kitas laikas, yra labai geras – jeigu tik mes žinome, ką su juo daryti.

(Ralfas Valdo Emersonas)

Štai ir užvertėme dar vieną praėjusių metų puslapį.  Išgyventi džiaugsmai ir rūpesčiai, padaryti ar neužbaigti darbai laikui bėgant taps istorija.

Mintimis apžvelgiame praėjusius metus, ir su viltimi  žiūrime į ateinančius, tarsi jie savaime turėtų tapti geresniais, dosnesniais ir laimingesniais. Tačiau rytojus yra vakarykštės dienos tęsinys, todėl, kokius pamatus padėsim šiandien, tokį namą pastatysim rytoj.


Kokie mums buvo praėjusieji metai? Būčiau nenuoširdi, jei sakyčiau, kad labai geri, taip pat būtų netiesa, jei teigčiau, kad metai buvo nekokie. Kaip ir kiekvienais metais, buvo visko – ir geresnių, ir blogesnių dienų, atradimų ir praradimų, tačiau nuveikti darbai, sutikti nauji žmonės, kliento ištartas geras žodis nusinešė  užmarštin tai, kas slėgė širdį ir žeidė sielą. 

Palikus praeitį istorijai, Naujuosius metus norėtųsi pradėti lėtesniu tempu ir šviesiomis mintimis.


To linkiu ir Jums visiems, mūsų esami, buvę ir būsimi klientai.


Laimingų 2013 metų.


Angelė,
2013-01-01

 
spacer.png, 0 kB
Ar Lietuvoje didelė mokestinė našta?
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
  spacer.png, 0 kB