spacer.png, 0 kB
Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas).
Pirmadienis, lapkričio 12 d.

 

Šiąnakt mus paliks gandrai (iš dainos) gandrai.jpg

 Kai  rytais įkrenti į rūką, kurį tingiai besirąžydama išsklaido užsimiegojusi ryto saulė, kai laukai pasipuošia voratinklių užuolaidomis, o vakarais svirplių čirpimo fone kiekviena savo kūno ląstele jauti, kaip į kiemą  kasdien vis anksčiau leidžiasi drėgme alsuojanti tamsa, supranti, kad tai rugpjūtis.

 

 Sodri žaluma, pilnėjantys gėrybių sodai ir daržai, laukuose prieš kelionę besibūriuojantys gandrai  leidžia mėgautis benueinančios vasaros žavesiu.


 Vis dar norisi pasišildyti saulutės spinduliuose, išsimaudyti jūroje, pasikrauti tos gerosios vasaros dvasios ateinančiam rudeniui.


Rugpjūtis... Man patinka šis metų laikas – jo vėsi branda suteikia pilnatvės ir ramybės  jausmą.


 Blėstanti šiluma sugrąžina vasarotojus į darbo vietas. Šis ruduo, matyt, bus gausus pažadų ,  nes artėja naujo Seimo rinkimai. Pasijusime reikalingi ir svarbūs savo išrinktiesiems ir renkamiesiems – jie mus kvies į susitikimus, klaus mūsų nuomonės, atveš mums nemokamų koncertų. Viskas kaip ir anksčiau. Ir po rinkimų viskas liks kaip ir anksčiau – pažadai pasimirš, rinkėjas nebebus toks svarbus, naujasis Seimas, kaip ir tie gandrai, susiburs, pasidalins pareigomis, paliegusius atstums ir paliks mus iki kitų rinkimų. Kaip ir anksčiau. 

 Pastovumas gerai... Ar toks pastovumas gerai?..


 Prašau Jūsų nemiegoti šitą tamsią naktį, nes šiąnakt mus paliks gandrai.


 Gražios Baltramiejaus dienos.

 

Angelė Žilienė,


2012-08-24

 
spacer.png, 0 kB
Ar Lietuvoje didelė mokestinė našta?
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
  spacer.png, 0 kB