spacer.png, 0 kB
Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas).
Šeštadienis, spalio 20 d.

 

Patapšnojimas per  nugarą yra tik keliais centimetrais aukščiau, nei spyris į užpakalį.

 Išsirinkome Seimą. Tokį, kokio esame verti. Verti bent jau tų 40 procentų rinkėjų, kurie teikėsi ateiti prie balsadėžių. Kai kurios politinės jėgos gavo spyrį į užpakalį. Kai kurie, dar tik politikos naujokai, iškilo į  aukštumas. Bent jau kol kas, tiems ketveriems metams. 

 Ar tikrai tauta apgalvojusi rinko lyderius ir balsavo už tuos, kurie to verti? Ko gero ne. Tauta balsavo prieš tuos, kurie valdžioje. Ir ko gero taip balsavo ne todėl, kad  tikisi gerų permainų po rinkimų, tiesiog šitaip – spyriu į užpakalį tiems, kurie prarado jų pasitikėjimą, - išreiškė savo valią. Kad žinotų... Ateičiai...

  Europos komisarė, kuri anot vieno politiko ir finansų ministerijoje buvo tik gera buhalterė, vėl pirštu grūmojo nueinančiai Vyriausybei ir perspėjo, kad kol į valdžią bus einama vogti, o ne dirbti Lietuvos labui, tol Lietuvos ekonomika risis žemyn. Ir ji teisi (kad ir koks piktas bebūtų tas politikas, savo nepagarba buhalterio profesijai, bandydamas sumenkinti komisarės kompetenciją).  Naivu būtų manyti, kad į valdžią taip veržiamasi vien dėl tos Lietuvos...

 O kol kas vieni išeina, kiti ateina. Neabejoju, kad išeinantieji sugrįžę ten, iš kur išėjo, „perstumdys“ valdiškas kėdes taip, kad atsirastų  vietelė ir jiems, galbūt paaukojant vieną kitą valdininkėlį. Taip pat neabejoju, kad tie, kurie ateina, ilgainiui pamirš, kad atėjo išrinkti tų 40 procentų nusivylusiųjų buvusia valdžia. Bet aš linkiu, kad ir vieniems ir kitiems sektųsi produktyviai dirbti, o ypatingai tada, kai bus dirbama Lietuvos labui.

Angelė,

2008-10-28

 
spacer.png, 0 kB
Ar Lietuvoje didelė mokestinė našta?
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
  spacer.png, 0 kB