spacer.png, 0 kB
Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas).
Pirmadienis, lapkričio 12 d.

Norint ką nors iki galo suprasti, nors ir visiškai nereikšmingą smulkmeną, reikia suprasti ir visus kitus dalykus pasaulyje! (John Barth).

taurages_gatves.jpg

 

 Diena iš dienos maurojant per duobėtas ir purvinas statybų aikštele virtusias gimtojo miesto gatves, iš šalčio kalenant dantimis nešildomuose butuose, kuriuose greitu laiku bus išjungtas ir šiltas vanduo, sukandę dantis laukiame vasaros.

 Vasara – toks trumpas šviesos ir šilumos kupinas laikotarpis, kai tampame geresni, gal dėl to, kad leidžiame sau šiek tiek paišlaidauti atostogų metu, aplankyti svečias šalis, kur žmonės laimingesni ir dažniau šypsosi. Tačiau  vasaros dar teks šiek tiek palaukti. Sniego marška prieš keletą dienų užklojusi pavasarinius žiedus ir neįprastai šalta gegužė atrodo vėjais verčia mūsų laukimą.


 Gegužę švenčiame savo profesinę šventę - buhalterio dieną. Atrodo, baigėme 2010 metų vargus – suskaičiavome pelnus ir nuostolius, pasotinome valstybės insitucijas įvairiausia informacija. Tačiau buhalerio profesija neleidžia ilgai švęsti. Duoną, kiekvieną dieną vis brangesnę, tenka užsidirbti. Nestreikuojant, nevirkaujant dėl absurdiškų valdžios sprendimų, kantriai dirbant savo darbą ir nereikalaujant išskirtinio dėmesio sau.

 Mus bara už tai, kad jau antri metai dalis gyventojų deklaruodami savo pajamas, tampa skolingi valstybei. Nors tai visai ne nuo mūsų priklauso. Mus bara, kad mes iš savo darbdavių reikalaujame įvairiausių pažymų, papildomų dokumentų ar kitos informacijos, kad pagrįsti vieną ar kitą ūkinį įvykį. Tačiau tai ne mūsų išgalvota, mes dirbame vadovaujantis valdžios nustatyta tvarka ir stengiamės, kad jūs ateityje neturėtumėte problemų su kontroliuojančiomis institucijomis. Mums pirštu baksnoja į menkiausią netikslumą, kuris  neturi reikšmės galutiniam rezultatui, bet darbdavys tai pastebėjęs padaro stulbinantį atradimą – buhalteris irgi klysta. O kas neklysta? Mes taip pat klystame, esame nuodėmingi ir taip pat esame žmonės. Bet mes galime pasidžiaugti, kad nežiūrint to, kad mus bara, moko ir egzaminuoja, mes esame reikalingi. Nežiūrint to, kad ne retai mūsų atliekamas darbas nėra vertinamas, nesuprantant jo svarbos, mes šio požiūrio nesureikšminam ir išsijuosę tarnaujam savo darbdaviui ir valstybei.

 Gero sodų žydėjimo.

Angelė,

2011-05-08

 
spacer.png, 0 kB
Ar Lietuvoje didelė mokestinė našta?
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
  spacer.png, 0 kB