spacer.png, 0 kB
Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas).
Šeštadienis, spalio 20 d.

 

Mes taip skubam, pašėlusiai skubam užaugti... (L. Vilkončius)

Ko jau ko, o saulės ir šilumos ši vasara negailėjo. Nuoširdžiai atlikusi savo darbą, geltonkasė, žaliaskarė vasarėlė traukiasi, paskui save palikdama rasotą brydę, trumpesnę dieną ir gaivesnį orą.

 Paskubomis bandome ieškoti seniai užkišto šiltesnio rūbo, iškišę galvas į lauką kvėpuojame į save vėsą ir vis labiau padvejojame ar tikrai reikia praverti visus langus. Dažniau pagalvojame apie karštos arbatos puodelį. O ir nakčiai norisi šiltesnio apkloto... Rudenėja...


 Rytoj   Mokslo ir žinių diena. Mokinukai, gražiai pasipuošę, su gėlytėmis rankose tokie gražūs ir linksmi vėl sugužės į savo klases. Įdegę saulėje, paaugę, sustiprėję, pailsėję susitiks su draugais, ilgai dalinsis įspūdžiais. Jų klegesio bus pilnos mokyklos.  Rugsėjis...


 Iš savo mokyklinių dienų atsimenu rugsėjo 1-osios kvapą. Tai buvo naujos uniformos ir Lietuvoje užaugintos rožės kvapų mišinys. Dabartinės jaunosios kartos rugsėjo pirmosios kvapai tikriausiai jau kitokie. 


 Taip laikas bėga, pašėlusiai bėga, versdamas metus, kaip knygos lapus. Dažnai neturime laiko vienam ar kitam maloniam darbeliui ar pomėgiui, vis ranka numodami – kada nors kitąkart. Bet tas kada nors taip ir neateina, kol vieną dieną susimąstai, ar tikrai reikia kažkur bėgti, skubėti. Gal išties verta šį vakarą išsivirti arbatos ir su šeima susėsti prie seno albumo, kuris mena mūsų vaikystės, jaunystės smagias akimirkas.

Geros šventės.

Angelė,

2010-08-31

 
spacer.png, 0 kB
Ar Lietuvoje didelė mokestinė našta?
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
  spacer.png, 0 kB