spacer.png, 0 kB
Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas).
Pirmadienis, lapkričio 12 d.

Laikas, kurį mes turime,- tai pinigai, kurių mes neturime. I. Ilfas, A. Petrovas

 Vakar visa Lietuva atsisveikino su charizmatiškuoju Vytautu Kernagiu. Išties šis žmogus savo dainomis ir talentu ko gero gyveno ir gyvens kiekvieno iš mūsų širdyse. Tegul būna lengva Tau Lietuvos žemelė, Vytautai...

 Na o šįryt pabudę iš miego, už lango pamatėm daug sniego. Gražu, lyg per Kalėdas, nors sekmadienį jau Velykos. Taigi, gamta neklausia, koks dabar metų laikas, kuo dabar rengtis, ji, kaip kaprizinga panelė, pati renkasi sau apdarą.

 O mes, kaip visada, bėgame, skubame, lekiame. Ypatingai prieš šventes - juk ir darbus dirbti reikia, ir šventėms ruoštis. Ir valstybinės įstaigos taip pat dirba, pluša mūsų visų labui. Štai  valstybinė mokesčių inspekcija dalyvauja akcijoje "Pagirk gerą aptarnavimą". Na, tiesą pasakius,  perskaičius tokius šūkius, nejučiom nusišypsai. Kaip ir nekuklu, atrodo, pačiam prašytis pagyrimo, tuo labiau, kad neturėtų kilti abejonių, kaip reikia aptarnauti mokesčių mokėtoją. Bet, matyt, tokie dabar papročiai, tokios žaidimo taisyklės.  

 Gi SODRA iš kuklumo irgi matyt nenumirs. Savo tinklalapyje skyrelyje vaikams galime paskaityti Imandros Nekrošiūtės-Daukšienės kūrinėlį "Sodros skėtis". Jei atvirai, čia jau net nejuokinga, o primena dar nelabai senus sovietinius laikus, kada sakydavom: "Ačiū Partijai, Tėvynei už taloną patalynei..." Geriau jau solidarizuotųsi su mokesčių inspekcija ir dalyvautų akcijoje "Pagirk gerą aptarnavimą". O ir šiaip šiai institucijai labai ir labai reikėtų gero ūkininko. Na koks gi ūkininkas, priskaičiavęs keliasdešimt centų delspinigių už nelaiku sumokėtas įmokas, siųs registruotu laišku raginimą sumokėti šiuos delspinigius, dar nepamiršdamas priminti, kad jei geruoju ši suma nebus sumokėta, ją išieškos antstolis? Įdomu, kiek paimtų antstolis, už tarkim 0,86 Lt skolos išieškojimą?

 Gyvenimas gerėja, kaip pasakytų mūsų gyvasis klasikas Juozas Erlickas. Geros Didžiosios Savaitės ir Linksmų šventų Velykų!

                                                                                                                                            Angelė

2007-03-18

 
spacer.png, 0 kB
Ar Lietuvoje didelė mokestinė našta?
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
  spacer.png, 0 kB