spacer.png, 0 kB
Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas).
Pirmadienis, lapkričio 12 d.

Kartais paprieštarauti reiškia pasibelsti į duris, kad sužinotum, ar yra kas namie. D. de Žerarden

 Lietuva, iki šiol neturėjusi šeimos apibrėžimo,  pasirinko krikščioniškąjį jo variantą, kuriame šeima vadinami sutuoktiniai ir jų vaikai (įvaikiai), jei jų yra.

 Seimas prieš artėjančius rinkimus pateikė dar vieną dovanėlę savo rinkėjams – padidino papildomą neapmokestinamąjį pajamų dydį už vaikus bei prailgino, vaikų, už kuriuos tėvai gali gauti šią pajamų mokesčio lengvatą amžių iki 24 metų. Šiokia tokia parama. Šios nuostatos bus pradėtos taikyti nuo kitų metų. Įdomu, kaip šią mokestinę spragą lopys Vyriausybė?
SODRA taip pat pateikė „dovanėlių“ – nuo gegužės 16 d., kai su darbuotoju sudaroma darbo sutartis, pagal kurią darbo pradžios data yra vėlesnė nei darbo sutarties sudarymo data,  darbdavys apie įdarbintą asmenį SODRAI turės pranešti ne vėliau kaip prieš dieną iki numatytos darbo pradžios momento. O kadangi Darbo Kodeksas kalba, kad darbuotojas pradeda dirbti sekančia dieną po darbo sutarties sudarymo, jei šalys nesutaria kitaip, tai matyt su pranešimais prie SODROS langelio stovėsime iš vakaro. Vėlgi įdomu, kaip SODRA kontroliuos šiuos terminus – gal reikės dar ir darbo sutarties kopiją nunešti.

 Beje, kalbant apie SODRĄ, turiu pasakyti pagiriamąjį žodį, gavau raštišką pasižadėjimą, kad SODROS teritorinio skyriaus specialistai draudėjų teikiamų SAM ataskaitų nekoreguos ir centų iš vieno mėnesio į kitą "nebebarstys". 


 Mokesčių inspekcija džiaugiasi išsaugojusi miškelį su keliasdešimčia medžių. Aišku, miškas jai padėkos. Tačiau operatyvaus patikrinimo Domeikavoje metu taip išgąsdino degalinės darbuotojus, kad tie į aplinką paleido kelias tonas dyzelino. Ot už tai  niu-niu-niu... 


 O pažvelgus pro langą taip kvepia atostogomis. Va dar  truputėlį padirbėsiu ir kad lėksiu kur nors...

Angelė,

2008-05-20 

 

 
spacer.png, 0 kB
Ar Lietuvoje didelė mokestinė našta?
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
  spacer.png, 0 kB