spacer.png, 0 kB
Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas).
Pirmadienis, lapkričio 12 d.

 

Irenes dėsnis: neegzistuoja teisingas būdas pasielgti neteisingai.

Aš esu pikta, labai pikta.... Ne todėl, kad sulig paskutine vasaros diena mus aplankė pats tikriausias ruduo su darganotu, vėjuotu oru, bei trumpėjančiomis dienomis.

 Ne todėl, kad turiu be proto daug darbo, dėl ko negaliu nieko kaltinti, nebent  save. Be abejo, manęs nesupykino ir dviejų blondinių apsidraskymas ir apsibraižymas su iš to sekančiu verkšlenimu ir maivymusi visose televizijos laidose. Net artėjantys rinkimai man nekelia didelio pykčio, nors rinkimų agitatoriai veržiasi į kiemą ir į dūšią. Nepykina manęs ir tai, kad dėka mūsų tautos ar valstybės taupumo jau kelios savaitės sėdžiu šaltose patalpose apsirengusi, kaip Sovetsko  bobutė, gatvėje iš vežimėlio prekiaujanti pyragėliais  su kopūstais.  Labai nepykstu ir dėl to, kad jau visas mėnuo negaliu naudotis elektroniniu parašu, nes kažkas kažko nepadarė, arba padarė ne viską, kad šis parašas veiktų be problemų. Maža to, labai ir labai abejoju ar bent jau dabar ką nors daro, kad ištaisytų šią klaidą, ar bent jau normaliai informuotų apie problemos sprendimo eigą ir pasiūlytų kažkokią alternatyvą, bet ir tai neveda manęs iš pusiausvyros. Nebepykstu ir kai be perstojo trūkinėja elektros tiekimas, iš rikiuotės išvesdamas darbo priemones bei trukdantis normaliai dirbti. Nepykstu, todėl, kad su daug kuo jau susitaikiau, nes manau, kad šito negaliu pakeisti.

 Tačiau vis tiek dar yra dalykų, kurie mane labai supykina.

 Šiandien aš esu pikta todėl, kad  vienoje valstybės institucijoje eiliniai tarnautojai  nepaiso elementarios etikos, patys suklydę (kas, beje, pasitaiko visiems ir nieko čia antgamtiško nėra), o po to bandydami ginti savo munduro garbę, lengva ranka ir liežuviu suverčia kaltę niekuo nekaltiems žmonėms. Aš esu pikta, todėl, kad kai kurie valstybės tarnautojai nelabai suvokia, kas yra jų duondaviai ir kad atėjus į darbą reikia dirbti jų labui. Ir niekada neleisiu, kad  dėl tarnautojo neatidumo ir  nemokėjimo suktis iš situacijos taip, kad būtų pasiektas optimalus rezultatas,   nukentėtų mano kliento ar mano darbuotojų interesai. O negaliu su tuo susitaikyti ir nepykti todėl, kad šioje valdžios institucijoje man pačiai teko dirbti vienuolika metų.


 Žinau, pyktis praeis. Taip pat žinau, kad šiuose valdiškuose namuose vis dar yra labai daug gerų ir savo darbą išmanančių specialistų. Bijau tik vieno, kad  pyktis praeis tik dėl to, kad aš tiesiog susitaikysiu su tuo, ko negaliu pakeisti...

Angelė,
2008-10-07

 
spacer.png, 0 kB
Ar Lietuvoje didelė mokestinė našta?
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
  spacer.png, 0 kB