spacer.png, 0 kB
Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas).
Pirmadienis, lapkričio 12 d.

Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų.(P. Coelho „Alchemikas“.)


 Šiandien ant mūsų Gimtadienio torto uždegėme aštuonias žvakutes. Pirmoji  liepsnelė tokia nedrąsi, lyg atsiprašinėdama nerimastingai plazda, tartum nerasdama sau vietos ir nežinodama savo paskirties. Pavadinau ją  Lūkesčiu.

 Antroji ir trečioji liepsnelės veržlios, lyg norėtų ištrūkti, lyg kažko ieškotų. Tegul jų vardai bus Ieškojimas ir Troškimas .

 Ketvirtosios liepsnelė jau ramesnė, jaukus spragsėjimas primena pasisėdėjimą prie židinio, kviečia pasišildyti visus, kuriems trūksta šviesos ir šilumos. Tai Išsipildymas.

 Penktoji ir šeštoji liepsnelės dega užtikrintai, puikiai žinodamos kam ir kokiu tikslu jos čia liepsnoja. Taigi, jų nepavadinsi niekaip kitaip, kaip Pripažinimas ir Stabilumas.

 Septintoji liepsnelė vis dar dega užtikrintai, tačiau tvyro dvejonė, kad žvakutė iki galo nesudegs. Tai Nerimas.

 Aštuntosios veržli liepsna tarytum primena, kad  ji čia ne viena, jos taip paprastai neužpūsi, o jos vardas Žinojimas.


 Visi kartu paimti metai kaip ir tos žvakučių liepsnelės savyje talpina labai daug. Būta  didžiulio ryžto ir dvejonių, bemiegių naktų ir alinančio darbo be poilsio dienų, atradimų ir praradimų. Sukaupta ne tik profesinė patirtis, bet ir bendravimo  su žmonėmis įgūdžiai. Ekonominė krizė mūsų taip pat neaplenkė. Tačiau ji mums smogė šiek tiek kitaip. Naujojo Seimo naktiniai įstatymų pakeitimai, bei jų koregavimai padidino mūsų darbo sąnaudas juos studijuojant, bei, pasikeitus verslo sąlygoms ir padidėjus mokesčiams, ieškant optimaliausio sprendimo savo klientams. Tačiau šis papildomas darbas nebuvo apmokamas, todėl norint išgyventi ir sugebėti mokėti valdžiai padidėjusius mokesčius, teko didinti darbuotojų skaičių, priimti naujų klientų. Ačiū Dievui, klientų netrūko, nes naktinės mokesčių reformos buvo sunkiai įkandamos smulkioms įmonėms, kurios neturėjo profesionalių buhalterių.


 Kaip ir kiekvienais metais, gimtadienio proga naujiems klientams dovanojame  nuolaidas buhalterinėms paslaugoms, apskaitos programai Centas, už simbolinį mokestį padėsime įsteigti naują įmonę.


 Geros kloties visiems, kurie prisidėjo prie to, kad šiandien ant savo Gimtadienio torto uždegėme  aštuonias žvakutes.


Angelė,
2010-09-06

 
spacer.png, 0 kB
Ar Lietuvoje didelė mokestinė našta?
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
  spacer.png, 0 kB