spacer.png, 0 kB
Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas).
Šeštadienis, spalio 20 d.

 

Galbūt aš nenuėjau ten, kur ketinau, bet už tat sustojau ten, kur norėjau.  Douglas Adams.

lietuviska_sodyba.jpg

 

 Gyventojų surašymas parodė – lietuviškos sodybos tuštėja.  Premjeras bando gyventojų mažėjimą suversti mažėjančiam gimstamumui. Gal būt ... Bet mes negalime nepastebėti, kaip pilni autobusai veža mūsų tautiečius į Vokietiją skalsesnės duonos paieškoms.

 Nuvažiavus į Airiją, Angliją, kas kelintas sutiktas žmogus - lietuvis. Deja, ne turistas... O ko norėti, mes esame skurstanti tauta. Kainomis lygiuojamės į turtingiausias Europos Sąjungos šalis, atlyginimais ir pensijomis šių šalių dar keletą dešimtmečių nepavysime. Gi valdžia nei piršto nepajudina, kad žmogus turėtų normalų gyvenimą ir pragyvenimą savo gimtinėje. Kur link mes einame? Valstybė brenda į  skolas, kurių didėjanti našta guls  ant tų, kurie laiku nesusiprotės „evakuotis“ iš Lietuvos, pečių.
 Sodra skendi skolose. Jos reforma, deja,  toliau pasvarstymų  „ką daryt“, taip ir nenukeliavo. Tauta sensta, darbingų žmonių mažėja. Kas mūsų laukia? Mokam žvėriškus mokesčius, kad išlaikytumėm savo pensininkus dabar. Kas mus išlaikys po 20-30 metų?
 Gename savo tautiečius iš gimtinės ir net nesusimąstome, kad kertame šaką, ant kurios patys sėdime. Kraipo galvas garbūs ponai, kurgi tautos patriotiškumas, meilė gimtinei. Tačiau vien braidymu po rasotas tėviškės pievas, lietuviškos žalumos žavesiu, unikalia Lietuvos pajūrio gamta, ar lietuviškos duonos kvapu šeimos neišmaitinsi. Taip ir išsivaikščiosim po svečias šalis kurti savo sotesnio rytojaus.

Linkiu neišsivaikščioti.

Angelė,

2011-05-20

 
spacer.png, 0 kB
Ar Lietuvoje didelė mokestinė našta?
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
  spacer.png, 0 kB