spacer.png, 0 kB
Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas).
Pirmadienis, lapkričio 12 d.

 

Dėkingumas protingam žmogui nėra varginantis jausmas. E. Dž. Bulveris-Litonas


 Jau kuris laikas tenka stebėti, kaip iš didžiųjų gamybos įmonių išeina vyriausieji buhalteriai, išdirbę jose gana ilgą laiko tarpą.

 Įmonių vadovams, beieškantiems kas pakeis vyriausiąjį buhalterį taip pat nelengva, nes jie paprasčiausiai neranda gero specialisto, kuris ir darbą išmanytų, ir praktikos turėtų, būtų sąžiningas ir norėtų dirbti.  Belieka tik spėlioti, kodėl ilgus metus dirbę vienoje įmonėje ir darbą išmanantys apskaitos specialistai, ryžtasi palikti savo darbo vietas. Galbūt jų  nebetenkina esamas darbas, atlyginimas, ar tiesiog tampa per sunku. O gal įmonių vadovai ir savininkai  nepakankamai vertina savo darbuotojus, nebando jų sulaikyti. Nuomonė, kad išėjus vienam, už durų laukia keletas, ko gero netinka šios srities specialistams. Aukštos kvalifikacijos specialistas paprastai po įstaigas nevaikšto ir darbo neieško, juolab už durų nestovi. Tas kuris stovi, paprastai ilgai įmonėje neužsilaiko. O geras buhalteris yra labai didelė vertybė.   
Taip ilgai laukę šilumos ir vasaros, pagaliau sulaukėme. Vienas valstybės tarnautojas (matyt jo įstaigos langai į saulę, o kondicionieriaus nėra) taip perkaito, kad vakarais šoka striptizą, maža to - už pinigus. Tas lieka nepastebėta mūsų darbščiosios mokesčių inspekcijos, kuri padariusi kontrolinį užpirkimą (linksmas turėjo būti vakarėlis), nustatė, kad perkaitęs jaunuolis nėra įsigijęs verslo liudijimo bei neįregistravęs individualios veiklos, todėl gali šokti striptizą na nebent tik namie prieš veidrodį. 
 O po Tauragės atokias gatveles lėtai važinėja ledais prekiaujantis autobusiukas, lydimas ramios lopšinę primenančios muzikėlės, nejučiomis priverčiantis suklusti kiekvieną, pasinerti į vaikystės prisiminimus ir, aišku, nusipirkti ledų. 
Geros vasaros.

Angelė,

2008-06-06

 
spacer.png, 0 kB
Ar Lietuvoje didelė mokestinė našta?
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
  spacer.png, 0 kB