spacer.png, 0 kB
Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas).
Šeštadienis, spalio 20 d.

Be Jūsų nebūtų mūsų...

 Rugsėjo pirmosios skambutis nustūmė praeitin vasaros prisiminimus, sugrąžino prie įprastinių darbų ne tik moksleivius ir studentiją, bet ir likusią visuomenės dalį. Nors saulutė vis dar kyšteli savo spindulius pro debesėlio kraštą, o gamta kaip niekad pasipuošusi žaluma bei įvairiaspalviais žiedais,  vis dažniau pasitinka žvarbus  rytas, palydimas ne visada draugiško vėjelio, lietaus. Dienos vis trumpyn, naktys – ilgyn. Kvepia rudeniu. Visa paguoda ir viltis – į nugarą kvėpuojanti besidraikančiais voratinklių karčiais pasipuošusi Bobų vasara.

 Taip jau atsitiko, kad būtent rugsėjį, dar pilnai neišblėsus vasaros įspūdžiams ir nuotaikoms, buvo įkurta mūsų įmonė. Šiandien mes švenčiame šešerių metų sukaktį. Daug tai ar mažai? Tikriausiai daug, kai prisimenu, nuo ko pradėjome ir kokie dabar esame. Tikriausiai mažai, nes tai pradinuko amžius. Tačiau galiu pasidžiaugti, kad pasisekė rasti gerus darbuotojus, dėl ko turime gerus klientus ir esame reikalingi. Juk negali būti geresnio įvertinimo, nei kliento ištarti žodžiai : „Kaip gerai, kad jūs esate.“  Mes savo ruožtu norime pasakyti savo klientams: „Be jūsų nebūtų mūsų.“
 Tikriausiai pastebėjote, kad šventės proga surengėme šiokią tokią akciją. Nuolaida galbūt ir simbolinė (šešeri metai – šeši procentai, su metais nuolaida turėtų didėtiSmile), tačiau, kaip sakoma, mažos dovanėlės stiprina draugystę ir maloniai nuteikia. Tačiau ne nuolaidomis ir dovanomis norime jus papirkti. Mūsų noras ir tikslas, kad kuo daugiau įmonių bei fizinių asmenų, legalizuotų savo išlaidas, išleidžiamas apskaitos tvarkymui. Ne paslaptis, kad apskaitą imasi tvarkyti nebūtinai reikiamų žinių turintys apskaitos darbuotojai, tačiau darbdavys negali patikrinti jų kvalifikacijos ir žinių. Mes suteikiame kiekvienam darbdaviui galimybę  „patikrinti“ mus, užduodant mums klausimus, atsakymus į kuriuos pateikiame savo Interneto svetainėje bei kiekvienam klausimo autoriui asmeniškai.  Džiaugiuosi, kad žmones sudomino ši mūsų akcija. Todėl visą rudenį laukiame jūsų klausimų elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą , taip pat ir atvykstant pas mus nemokamos konsultacijos apskaitos tvarkymo bei mokesčių apskaičiavimo, deklaravimo ir mokėjimo klausimais.
Iš visos širdies linkiu Jums darbingo rudens.

Angelė,
2008-09-05

 
spacer.png, 0 kB
Ar Lietuvoje didelė mokestinė našta?
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
  spacer.png, 0 kB