spacer.png, 0 kB
Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas).
Šeštadienis, spalio 20 d.

 

Atostogų pinigai baigiasi visuomet anksčiau nei atostogos.

Neišblėstantys atostogų prisiminimai neleidžia normaliai sugrįžti prie darbų. Žydrojo kranto vaizdai, Provanso kvapas ir dvasia bei Atlanto vandenyno smagi vėsa maloniai sugrąžina į atostogų metu patirtus pojūčius.

 Kad ir kaip miela ta mūsų Lietuvėlė būtų, vistik išvažiavus į tuos šiltuosius senojo žemyno kraštus, aš pasijaučiu labai gerai. Šiltas klimatas, šilti žmonės, nuostabūs vaizdai ir malonus nuovargis visame kūne po per dieną išvaikščiotų lankytinų ir nelankytinų vietų. Sugrįžtu į gimtas vietas ir šiurpstu nuo vairuotojų agresyvumo ir netolerancijos, nuo piktų ir liūdnų žmonių veidų, nepravažiuojamų kelių kelelių mūsų miesteliuose ir kaimuose.
 Taigi, atostogų metas  - atsipalaidavimo metas. Todėl iki rudens nusprendžiau nevarginti mūsų svetainės lankytojų nuobodžiomis kalbomis apie mokesčių įstatymų vingrybes, naujoves, kasdieninius buhalterių rūpesčius.  Elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą   galėsite pateikti jums rūpimus klausimus, atsakymus į kuriuos skelbsime savo svetainėje. Malonių jums vasaros akimirkų.

Angelė,

2008-07-22

 
spacer.png, 0 kB
Ar Lietuvoje didelė mokestinė našta?
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
  spacer.png, 0 kB