spacer.png, 0 kB
Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas).
Šeštadienis, spalio 20 d.

 

Dėkingumas protingam žmogui nėra varginantis jausmas. E. Dž. Bulveris-Litonas


 Jau kuris laikas tenka stebėti, kaip iš didžiųjų gamybos įmonių išeina vyriausieji buhalteriai, išdirbę jose gana ilgą laiko tarpą.

Skaityti toliau...
 

 

Prieš tardamasis su užgaida, pasitark su pinigine. B. Franklinas.

 Šiemet laisvės nuo mokesčių diena pas mus neskuba  ir, kaip teigia laisvosios rinkos institutas, ateis tik gegužės 30 d. Taigi šiemet, kad išlaikytume valdžią, dirbsime net 12 dienų ilgiau nei pernai.

Skaityti toliau...
 

Kartais paprieštarauti reiškia pasibelsti į duris, kad sužinotum, ar yra kas namie. D. de Žerarden

 Lietuva, iki šiol neturėjusi šeimos apibrėžimo,  pasirinko krikščioniškąjį jo variantą, kuriame šeima vadinami sutuoktiniai ir jų vaikai (įvaikiai), jei jų yra.

Skaityti toliau...
 

 

Tam, kad egzistuotum, turi iš pradžių prisiimti atsakomybę. (A.de Sent-Egziuperi)

 Kažkodėl yra susidariusi nuomonė, kad individualių įmonių ar ūkinių bendrijų apskaitos sutvarkymas yra juokų darbas. Net darbo ieškančių buhalterių skelbimuose neretai  išreiškiamas pageidavimas tvarkyti individualios įmonės apskaitą.

Skaityti toliau...
 

 

Ne žmogus, buhalteris esi...

Kiekvienais metais antrąjį gegužės mėnesio penktadienį Lietuvos apskaitininkų bendruomenė švenčia savo profesinę šventę Buhalterio dieną. Ši data Buhalterio dienai pasirinkta neatsitiktinai, nes gegužės mėnesį jau iki galo sutvarkyti visi praėjusių metų dokumentai, sudaryta ir patvirtinta  finansinė atskaitomybė. Pats laikas švęsti.

 

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 56 - 70 iš 70
spacer.png, 0 kB
Ar Lietuvoje didelė mokestinė našta?
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
  spacer.png, 0 kB