spacer.png, 0 kB
Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas).
Sekmadienis, vasario 25 d.

 Mažos galimybės dažnai žymi didelių verslų pradžią. Demostenas.


 Kiekvienas pradedantis verslininkas privalo žinoti, kad pirmiausia, norint užsiimti verslu, reikia įregistruoti įmonę arba įsigyti verslo liudijimą. Tačiau įregistruoti įmonę šiuo metu nėra taip lengva ir pigu. Reikia laiko, kad paruoštum ir patvirtintum pas notarą įmonės steigimo dokumentus, gautum įmonės įregistravimo pažymėjimą  Registrų centre. Suskaičiavus visas išlaidas, priklausomai nuo to kokį juridinį asmenį (individualią įmonę ar uždarą akcinę bendrovę) steigiame, gauname nemenką apie 1000 Lt ir daugiau sumelę.

 

Skaityti toliau...
 

 

Dėkingumas protingam žmogui nėra varginantis jausmas. E. Dž. Bulveris-Litonas


 Jau kuris laikas tenka stebėti, kaip iš didžiųjų gamybos įmonių išeina vyriausieji buhalteriai, išdirbę jose gana ilgą laiko tarpą.

Skaityti toliau...
 

 

Prieš tardamasis su užgaida, pasitark su pinigine. B. Franklinas.

 Šiemet laisvės nuo mokesčių diena pas mus neskuba  ir, kaip teigia laisvosios rinkos institutas, ateis tik gegužės 30 d. Taigi šiemet, kad išlaikytume valdžią, dirbsime net 12 dienų ilgiau nei pernai.

Skaityti toliau...
 

Kartais paprieštarauti reiškia pasibelsti į duris, kad sužinotum, ar yra kas namie. D. de Žerarden

 Lietuva, iki šiol neturėjusi šeimos apibrėžimo,  pasirinko krikščioniškąjį jo variantą, kuriame šeima vadinami sutuoktiniai ir jų vaikai (įvaikiai), jei jų yra.

Skaityti toliau...
 

 

Tam, kad egzistuotum, turi iš pradžių prisiimti atsakomybę. (A.de Sent-Egziuperi)

 Kažkodėl yra susidariusi nuomonė, kad individualių įmonių ar ūkinių bendrijų apskaitos sutvarkymas yra juokų darbas. Net darbo ieškančių buhalterių skelbimuose neretai  išreiškiamas pageidavimas tvarkyti individualios įmonės apskaitą.

Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 56 - 71 iš 71
spacer.png, 0 kB
Ar Lietuvoje didelė mokestinė našta?
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
  spacer.png, 0 kB