spacer.png, 0 kB
Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas). Jeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį (Tomas Edisonas).
Šeštadienis, spalio 20 d.

 

 Šiuo nelengvu Lietuvos verslui metu dažnoje įmonėje susiklosčiusi finansinė situacija verčia taupyti.  Neretai peržiūrėjus įmonės kaštus, būna sunku nuspręsti, kaip optimizuoti išlaidas taip, kad įmonė nepatirtų didelių nepatogumų, bet tuo pačiu ir sutaupytų. Gyventojų ir ūkio subjektų perkamosios galios mažėjimas, bankų bei valdžios pozicija smulkaus verslo atžvilgiu daugeliu atveju įtakojo įmonių apyvartos mažėjimą bei sąstingį kai kuriose verslo srityse.

 Akivaizdu, kad įmonių vadovai turi rinktis būdą, kaip išgyventi šiuo sunkiu laikotarpiu.

 Mūsų komanda siūlo savo būdą, kaip šiek tiek sumažinti savo įmonės kaštus, išleidžiamus įmonės buhalterinės apskaitos tarnybos darbui.

 Galbūt sumažėjusi apyvarta sumažino darbų apimtį  įmonių buhalterinėms tarnyboms, ir jums tiesiog nebeapsimoka turėti įmonėje keletą buhalterių. Galbūt  net vyriausias buhalteris jums tampa per brangus. Tokiu atveju siūlome jums rinktis mūsų įmonės teikiamas paslaugas.

 Sudarius sutartį su mūsų įmone, Jūsų įmonės apskaitą tvarkytų mūsų įmonės įgaliotas buhalteris, kurio Jums nereikės įdarbinti, mokėti už jį socialinio draudimo įmokų, įrengti darbo vietos, nereikės aprūpinti jo darbo ir kanceliarinėmis priemonėmis, rūpintis jo kvalifikacija. Jums nereikės galvoti, kas tvarkys įmonės apskaitą, kai buhalteris atostogaus ar sirgs. Taip pat jums nereikės rūpintis, kaip atleisti jums netikusį buhalterį ir mokėti jam kompensaciją, jei sugalvosite jį atleisti savo iniciatyva. Visu tuo rūpinsimės mes. 

 Suskaičiuokite, kiek jūs išleidžiate savo įmonės apskaitos tvarkymui ir susisiekite su mumis – mes jums pateiksime savo įkainius ir lanksčią nuolaidų sistemą kiekvienu konkrečiu atveju. Jums reikės tiesiog padaryti sprendimą.

 UAB "Žilbinus" kolektyvo vardu

Direktorė Angelė Žilienė 

 
spacer.png, 0 kB
Ar Lietuvoje didelė mokestinė našta?
 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
  spacer.png, 0 kB